Ankara’nın işlek ve gözde noktalarından biri olan Çankaya ilçesi sınırları içinde bulunan JW Marriott Hotel Ankara hem şehri keşfetmek isteyenlere hem de güzel bir tatil deneyimi yaşamayı hedefleyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Ulaşım açısından da ideal bir konuma sahip olan tesis, ziyaretçilerine sunduğu eşsiz özelliklerle onlara unutulmayacak anılar bırakıyor.

Otelde; deluxe, executive ve suit olmak üzere üç farklı oda tipi bulunuyor. Engelli konuklar için de olanaklar barındıran otelin odaları, oldukça geniş ve ferah bir tasarıma sahip. Odalardaki iPod yuvası, son derece kaliteli kumaştan üretilmiş nevresimler ve televizyon gibi özellikler sayesinde evinizdeki konforu yakalayabilirsiniz.

Tesis, misafirlerinin farklı damak zevkine göre hizmet verebilecek çeşitlilikte yeme-içme fırsatları sunuyor. Hem Türk hem de dünya mutfağından çeşitli reçeteleri deneyimleyebileceğiniz JW Marriott Hotel Ankara restoranlarında çeşitli etlerle birlikte mahzenden çıkarılmış şarapları yudumlayabilirsiniz. Ayrıca oteldeki lounge, canlı caz müzik gösterisi sunuyor. Böylece eğlenceli dakikalalr eşliğinde hafif atıştırmalıkların ve kokteyllerin tadını çıkartabilirsiniz.