KURUMSAL

1995 yılında kurulan şirketimiz, yapılara yansıttığı kalitesiyle, sektöründe güven deyince ilk akla gelen “ender” firmalardan biri haline gelmiştir. Firmamız, ülkemizin saygın iştiraklerinden biri olan YÖN ŞİRKETLER GRUBU’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sanayi yapılarından alışveriş merkezlerine, ofis ve iş merkezlerinden, eğitim ve yurt binalarına, hastanelerden otellere ve hatta dini yapılara (cami vb.) farklı alanlarda benzersiz bir deneyime sahibiz. Yüksek finansman gücümüz, işi taahhüt edilen süreden önce teslim etmemiz, kalitemiz ve uygun fiyat politikamız, rakipler arasından kolayca ayırt edilebilen bir firma olarak bizi markalaşmıştır.

İdari ve teknik kadromuzun uzmanlığına eklenen teknik üstünlüğümüz, kusursuz proje yönetimimiz ve yüksek işçilik kalitemiz, sektörün en itibarlı firmaları arasında ilk sıralara yerleşmemizi sağlamıştır.

Ender İnşaat olarak ana felsefemiz; “kaliteli”, “hızlı” ve “ekonomik” yapılar üreterek, emsalsiz başarılarımızı kalıcı kılmaktır.

İş merkezi, ofis, konut ve AVM’lerden oluşan yeni “yatırım projeleri” ile sağlıklı büyümemizi sürdürmekteyiz. Daha pek çok istisnai projeye imza atma yolunda elde ettiğimiz başarı ve mutluluğu siz değerli dostlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

MİSYON

Ender İnşaat, modern ve teknolojik gelişmeler ışığında inşa ettiği “ender yapılar ve emsalsiz başarılarla” yatırımcıların ilk tercihi olup, sektörde ve ülke kalkınmasında değer yaratıp, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirerek, gelecek kuşaklara yön verecektir.

VİZYON

Ender İnşaat, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve öncelikli tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır. Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri takip eden, toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştıran, sosyal paydaşlarına karşı tüm sorumlululuklarını yerine getiren Ender İnşaat, uluslararası itibara sahip, güçlü, güvenilir, yenilikçi ve istikrarlı bir inşaat firmasıdır.

DEĞERLERİMİZ

Kurulduğu günden bu yana, sürekli gelişen ve büyüyen Ender İnşaat’ın kazandığı başarılarda, aşağıdaki temel değerlere verdiği önemin büyük katkısı olmuştur;

– Başta dürüstlük olmak üzere, tüm manevi değerlere büyük önem vermek,
– Ne pahasına olursa olsun, kaliteden ödün vermemek,
– Ekonomik çözümler sunmak,
– Bir mühendislik firması olarak, her projede zengin ve tecrübeli bir teknik kadroyla çalışmak,
– Çok para kazanmak değil, çok başarı edinmek,
– Geceyi ve gündüzü içine alan bir çalışma temposuyla, zaman ile yarışmak,
– Bilimi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, projelerinde uygulamak,
– Sürekli gelişim için, tüm çalışma arkadaşlarımızın donanımlarını güncel eğitimlerle artırmak,
– Müşterilerimize, tedarikçilerimize, taşeronlarımıza ve çalışanlarımıza olabildiğince şeffaf olmak,
– Huzurlu, hoşgörülü ve insan haklarına saygılı bir çalışma ortamında ekip ruhu oluşturarak, tüm çalışanlarımızın yönetime katılımını sağlamak.